MERTHEL İNŞAAT

Hakkımızda

DAHA KALİTELİ BİNALAR İÇİN STRATEJİK ADIMLAR UYGULUYORUZ

Merthel İnşaat olarak binaları tasarlarken ve yaparken şunlara dikkat ediyoruz. Daha iyi yaşam kalitesi, sürdürülebilir bir çevre, daha estetik görünüme sahip tasarımlar önceliklerimiz arasındadır. Yapı tekniği konusunda teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, geleceğe bir miras bırakmanın önemini biliyoruz.

MERTHEL İNŞAAT kurucusu

Yavuz CÖMERT

2010 yılında temeli atılan MERTHEL İNŞAAT’ın kurucusu Yavuz CÖMERT, lisans hayatını Ondokuzmayıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamlayıp meslek hayatına başlamıştır. 2000-2001 yıllarında İstanbul Kadıköy Atık Su Arıtma Tesisi İnşaatında ve yine Muğla Dalaman Havalimanı Kaba İnşaatında Şantiye Şefliği görevlerini üstlenmiştir. Yurtdışında ise 2001 – 2004 yılları arasında Tacikistan’da Amerikan Elçilik Binası İnşaatında Şantiye Şefliği, Cezayir’de ise Temiz Su Arıtma Tesisi İnşaatında Yapım Şefliği görevlerinde ve en son 2004 – 2009 yılları arasında Moskova’da 72 Katlı Çok Amaçlı İş Merkezi İnşaatında Şantiye Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

 

[ ]
KURULDU
[ +]
KONUT YAPIMI
[ M2]
İNŞAAT ALANI
[ +]
İSTİHDAM
MERTHEL İNŞAAT

Kalite ve Güvenin Adresi

2009 Yılından itibaren sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş saygın bir kuruluştur. Güvenilir ve Dürüst çalışma ilkesine bağlı kalarak, Tecrübeli ve Eğitimli Personeli ile Kalite ve İş Güvenliği konularını önemseyerek Konut İnşaat etmektedir.

Misyonumuz

Uluslararası ölçekte üretim yapan, kalitenin başarı için şart olduğunu bilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevreye ve insana saygılı bir oluşumun sürekli büyümesini sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Her türlü gelişime ve yeniliğe açık olup, geliştirdiği her projede bir öncekini aşmak kalite çıtasını yükseltmek, geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi , sektörün tercih edilen bir firması olmak ana hedefleridir.

Hedefimiz